Radnymi zostali:
Gwóźdź Krzysztof - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 247 głosów (41,10 proc.)
Nowacki Łukasz Andrzej - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 232 głosy (38,60 proc.)
Szostakiewicz Marcin - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 214 głosów (35,61 proc.),
Pozostali kandydaci z okręgu nr 1, którzy nie dostali się do rady:
Pawłowski Stanisław - KW PSL, 89 głosów (14,81 proc.),
Drapsa Szczepan Stefan- KW PSL, 89 głosów (14,81 proc.),
Walczak L ech - KW PSL, 81 głosów (13,48 proc.),
Miśkiewicz Bożena Maria - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 173 głosy (28,79 proc.),
Nowak Józef Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 103 głosy (17,14 proc.),
Nowak Ryszard - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 136 głosów (22,63 proc.).
Okręg nr 2
Radnymi zostali:
Acman Ryszard - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 186 głosów (32,98 proc.)
Sadurek Janusz Edward - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 142 głosy (25,18 proc.)
Pietrusz Barbara Wiktoria - Komitet Wyborczy Wyborców Barbara Pietrusz, 191 głosów (33,87 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 2, którzy nie dostali się do rady:
Lewandowska Katarzyna Anna - KW PSL, 124 głosy (21,99 proc.),
Urbańska Janina - KW PSL, 30 głosów (5,32 proc.),
Wolszczak Władysław - KW PSL, 44 głosy (7,80 proc.),
Moroz Natalia - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 130 głosów (23,05 proc.),
Bernat Paweł - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 114 głosów (20,21 proc.),
Grabowska-Urbańska Danuta Irena - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 110 głosów (19,50 proc.),
Wilczańska Agnieszka - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 135 głosów (23,94 proc.).
Okręg nr 3
Radnymi zostali:
Szymko Jan - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 161 głosów (51,60 proc.)
Słomiński Tadeusz - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 148 głosów (47,44 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 3, którzy nie dostali się do rady:
Poliński Stanisław - KW PSL, 34 głosy (10,90 proc.),
Polińska Anna Karolina - KW PSL, 22 głosy (7,05 proc.),
Bajowski Paweł - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 64 głosy (20,51 proc.),
Nadzieja Izabela Ewelina - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 84 głosy (26,92 proc.).
Okręg nr 4
Radnymi zostali:
Kamińska Jadwiga - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 131 głosów (26,57 proc.),
Raj Andrzej - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 185 głosów (37,53 proc.),
Sławska Maria - KW PSL 144 głosy (29,21 proc.),
Pozostali kandydaci z okręgu nr 4, którzy nie dostali się do rady:
Kałecki Zbigniew - KW PSL, 75 głosów (15,21 proc.),
Żaba Łukasz - KW PSL 74 głosy (15,01 proc.),
Wilk Zbigniew - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 99 głosów (20,08 proc.),
Kośmińska Barbara - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 121 głosów (24,54 proc.),
Wojnarowska Agnieszka - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 77 głosów (15,62 proc.),
Białek Zbigniew - KW Prawica Rzeczypospolitej, 70 głosów (14,20 proc.).
Okręg nr 5
Radnymi zostali:
Madajczyk Kamila - KW PSL, 79 głosów (26,25 proc.),
Cierpisz Heronim - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 95 głosów (31,56 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 5, którzy nie dostali się do rady:
Kowalska Alicja - KW PSL– 59 głosów (19,60 proc.),
Rabij Maria - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 58 głosów (19,27 proc.),
Niemirski Włodzimierz - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 54 głosy (17,94 proc.),
Okręg nr 6
Radnymi zostali:
Mazuro Jan - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 141 głosów (51,65 proc.),
Zieliński Mariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina dla Mieszkańców 2010, 82 głosy (30,04 proc.).
Pozostali kandydaci z okręgu nr 6, którzy nie dostali się do rady:
Kuczyńska Wiesława - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 79 głosów (26,25 proc.),
Kardaś Irena - KW PSL, 37głosów (13,55 proc.),
Organka Marcin - KW PSL, 60 głosów (21,98 proc.),
Dobrucki Ryszard Michał - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 65 głosów (23,81 proc.),
Kłosiński Mirosław Józef - Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Karpowicz, 64 głosy (23,44 proc.).